Hackujeme v TV PROGRAMe – prakticky I.

You may also like...

7 komentárov

 1. Tibor píše:

  Pekné, pekné, len tak ďalej…
  Už som tem soft mal kedysi nainštalovaný ale nesprával sa podľa mojich predstáv, teraz ma to celkom láka. Škoda že nemožno takto upraviť i online verziu, tam sa dá hrať iba s vlastnými štýlmi.
  btw. čo takto pár obrázkov?
  P.S. čo Ti to spravili tie cotojátka?

 2. rony píše:

  Ježiš obrázky… no dobre, doplním do nasledujúcich dielov (už sú všetky napísané).
  cotojatka? no linkuje sa tam externý js, čo je problém, nie je to kam vložiť v tých šablónach (nezareagovalo to). cotojatka sú vzhľadom iné ako som chcel, takže načo dávať ťažký kód keď moje úpravy chceli DVA príkazy javascriptu.

 3. tester píše:

  program som mal nainštalovaný, ale od istého času (neviem presne datovať, či som niečo nainštaloval, alebo pod….) sa deje toto: údaje sťahuje každý deň po zapnutí, zdá sa, že všetko funguje, ale po kliknutí na ikonku programu v system tray sa zobrazí príázne okno – teda horná lišta s názvom programu, bočná lišta s možnosťou výberu skupiny TV staníc a prázdna plocha.
  netuším, kde sa stala chyba. Písal som aj machrom do podpory a samozrejme sa neozvali….

 4. Tibor píše:

  [2] Obrázky – ber ako názor čitateľa, ty si tvorcom obsahu takže je to Tvoja vec či ich tam dáš alebo nedáš. Ale spomínať kvôli tomu Ježiša nemusíš…
  cotojátka – myslel som iné: „Napadli ma cotojátka“ znamená niečo iné ako „napadli mi cotojátka“
  Sorry ak rýpem…

 5. rony píše:

  [3] s tym ti neporadim, ktora verzia?, ja by som vymazal vsetky data, co stiahol a zacal „odznova“ pripadne vyskusal ine konto – on sa dost vzpiera ak mas to iste konto na dvoch pocitacoch a podobne.
  [4] jasne, dam ich, bude to jasnejsie.
  jasne, mas pravdu, pisem priamo z hlavy, obcas pouzijem nespravne slova. znenie po sebe nikdy nekontrolujem. takze tam je vina.

 6. jf píše:

  [3] Hele to znám. Prázdná plocha, a taky jsem pozoroval, že program stahuje poněkud divná data. Místo 1.11., 2.11., 3.11. stahoval 11.1., 11.2., 11.3. Zajímavé je, že 31.10. stáhnul v pořádku. Byla to poslední stabilní verze. Smazal jsem data, jak jednotlivě, tak i celou složku, ale program si trval na svém. Ronovy články mě nasměrovaly k betaverzi a ta funguje dobře, už jsem si i upravil vzhled alá Rony, jenom nepoužívám Outlook, škoda.

 7. rony píše:

  [6] principialne si upozornenia mozes ukladat niekam von a ako si to spracujes je uz potom tvoja vec