Powerpoint je neželaný formát v emailoch

You may also like...

7 komentárov

 1. Ján Pavlík píše:

  Mozno si nepraju take prilohy, niektore mailhuby maju aj prisnejsie nastavenia (ziadne komprimovane archivy,ziadne spustitelne subory,ziadne dokumenty office a podobne).

 2. rony píše:

  Áno neprajú (napísal som to predsa). Áno cca sedem sedem rokov s takými korporátnymi mailovými systémami pracujem tj. aj úspešne prevádzkujem ;-)

 3. Filip Valasek píše:

  Myslíš, že moja „sťažnosť“ spôsobila takéto niečo? Ak áno, tak tu musím ešte viacej vecí popísať, aby sa veci napravili. Trápi ma znečisťovanie životného prostredia, vysoký hluk v mestách, nový cestovný poriadok,… :-)
  Ak nie, tak nevadí, budem žiť naďalej v rovnakom pokoji, nenahnevám sa, že sa nedá všetko tak ľahko vyriešiť.

 4. rony píše:

  [3] pochybujme spolu :-) ale je to zaujimava zhoda :-))) len ci blokovanie PPS riesi jadro problemu :-)

 5. Filip Valasek píše:

  [4] Jadro problému sa asi vyriešiť nedá. Beriem to dosť realisticky. Úrad nakupuje zamestnancov, každý má svoju užitočnosť a plní svoj účel. Pokiaľ nebudú v celom tom onom fungovať trhové mechanizmy, tak je to nanič. Dnes nie je možné taký výrobok ani reklamovať, prípadne vrátiť do obchodu, pretože ti nikto neponúkne nový alebo nemáš peniaze na niečo lepšie. Tak potom tam tí ľudia žijú v presvedčení, že ich odtiaľ nedostane nič a majú pravdu.
  Ja to vidím, ako všetko, na postupný vývoj. Spoločnosť sa vyvíja a zároveň sa menia aj postoje, je to iba o čase.

 6. Kelso píše:

  Zial skoda, ze tato, istym sposobom, osveta dotykajuca sa debility vsetok humor balit do PPSiek, sa aj tak nedostane k tym blbcom co to dennodenne posielaju. Dovolujem si odhadnut, ze cielova skupina citatelov tohto blogu je vyspela ohladom etiky na internete a vedia o co ide. Moj nazor ;-)

 7. rony píše:

  ja som iba oznámil fakt, že na minv sa s tým už bojuje :-)