Iný problém v rel=“nofollow“

You may also like...

7 komentárov

 1. dusoft píše:

  Pekne riesenie.

 2. dusoft píše:

  Este ma napadlo, ze sa to da v podstate zistit aj z jedneho webu – bol odkaz na vela strankach a zrazu zmizol? Zarad ho na podozrive, skontroluj ine stranky, ci sa toto iste stalo…

 3. Zkouším, co jsi provedl s komentáři a co má být hodné blognutí ;-)

 4. Petr Weida píše:

  Zde vidím problém tom, že řada článků je z řady stránek odkazována krátkou dobu – za chvíli zapadnou. Jak bys pak chtěl zjistit, proč ten odkaz zmizl?
  Př. 100 lidí zalinkuje z homepage zajímavý článek, ale za týden tento odkaz nahradí další…

 5. rony píše:

  prave preto nemozno to aplikovat len v ramci jedneho sajtu, zvycajne nemiznu linky z inych webov na samotne clanky alebo aj na homepage ineho webu bezdovodne. Pokial ale zmizne z homepage nejaky link ale v ramci toho isteho sajtu este zostane, tak ziadny problem. Navyse – najcennejsi je link na uvodnej stranke, to uz vieme ;-) takze pokial nejaky link zapadne prachom vnutri webu, nemusi to byt problem, len linkovana stranka moze trosku klesnut v dolezitosti.
  A naopak si myslim, ze sucasne napriklad v priebehu par dni nemoze narazovo zmiznut kompletne z celeho sajtu nejaky link ;-)
  Nebezpecnost vidim v tom, ze napr. sa rozhodnem urobit nejake presmerovadlo na linky a preprogramujem ich generovanie v celom sajte, ale kedze je tam istenie, ze musi to urobit viac sajtov, tak sa tym da dobre zabezpecit.

 6. Yuhů píše:

  tady jsem se docela pobavil:
  > najväčší PR Googlu v Česku Kryl
  Milan Kryl dělá pro Centrum :-)

 7. rony píše:

  to nemeni nic na fakte, ze ked sa nieco pise o Google, urcite to spomenie aj Kryl.
  Ale samozrejme netusil som, kde ma Kryl job, inak by som take slovne spojenie nepouzil ;-)