Hra s podvedomím

You may also like...

4 komentáre

 1. OttY píše:

  No, mne ten STRONG na celom článku veru udrel do očí a nebolo mi jasné, že prečo celý. Po prečítaní mi bola jasná pointa. Ja osobne nepreferujem tučné písmo. Snáď len pre zvýraznenie kľúčových slov pre Google :-)

 2. Jaro píše:

  S týmto sa stretávam často. Autori v texte zvýrazňujú slová, ktoré nie sú na pochopenie významu textu dôležité a naopak dôležité slová nechávajú nezvýraznené. Správne oštýlovať text však nie je vždy jednoduché, ja osobne mám s tým často problém a denne sa učím na chybách vlastných alebo iných. Povedal by som, že kvalitne oštýlovaný text vyžaduje odborníka, bežným chybám sa samozrejme dá jednoducho vyhnúť.

 3. Keff píše:

  Take si myslim ze zvyrazneni znamena – tohle slovo je dulezite, urcuje obsah cee vety/odstavce – a pak valim oci kdyz si chci v jinak uchazejicich Lidovych novinach precist z odstavce jen to duleizte. Vyskytuji se tam rubriky kde pomer strong/normal dosahuje misty az 1, grrrr. (Ale aspon umi napsat 101 poslanec misto 101 poslancu, za to aby byl dnes jeden vdecny :))

 4. Vilém Málek píše:

  2 Keff: Nebyl bych si tak, jist, že „101 poslanec“ je něco, zač bychom měli médiím děkovat. Spíš bych řekl, že je to naopak. Jako obvykle. Viz http://interval.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-clovek-versus-psani-cislovek/ ;-)