Zahoďte bicykle a jazdite traktormi

You may also like...

10 komentárov

 1. Pjotr píše:

  Je to až neuveriteľné, tupé, hlúpe …

 2. Andy píše:

  klasika. FICOVLADA. co si ludia zvolili, to maju. narod je tupy.

 3. Erik píše:

  Konečne vláda, ktorá rieši konkrétne sociálne problémy pracujúcich!
  Dnes človek pri stínaní stromov nestačí odháňať cyklistov aby ich nezahlušil. Dúfam, že je to len začiatok a lesy budú raz prístupné len pre tých, čo budú mať pod zadkom či v ruke nejaký výkonný motor :)

 4. yderf píše:

  toto normalny clovek nevymyslel – toto vymyslel koalicny politik

 5. dusoft píše:

  no co, lobby tazby lesa zapracovala. bude tazsie upozornit na nelegalnu tazbu, ked si to nebudes moct pozriet. a ako sa dostat k ilegalnej tazbe rychlejsie ako na bicykli – no na traktore, ten ma kazdy clovek niekde v skrini.

 6. OttY píše:

  no, bude potrebné, aby ochranári absolvovali cvičné jazdy na terénnych motocykloch a tie využívali pri zisťovaní nelegálnej ťažby. Ak si oblieknu kombinézu a osedlajú terénny motocykel bez ŠPZ, som zvedavý ako ich bude naháňať lesná stráž. Možno by stálo za zamyslenie zakúpiť nejaké bezpilotné špionážne lietadlo z čias studenej vojny a toto nasadiť.
  No nič. Trepem nezmysly. Ale je asi každému jasné či je toto záujem. Žeby tých, čo režú v tatranských dolinách?

 7. dusoft píše:

  Na porovnanie – Narodny park Yellowstone je kompletne nechany sam na seba, co sa tyka obnovy – vyzera to divoko, najprv sme si mysleli, ze to je vychrica, plno stromov vykacanych, popadanych.
  Neskor sme sa dozvedeli, ze je preto tolko stromov bez ihlicia a popadanych, ze trva niekedy az sto rokov, kym odumrety strom „sam“ spadne… cize tak. a to je len jeden z VELKYCH parkov, ktore su neregulovane.
  zato mi tu mame tooolko OBROVSKYCH parkov, ze im nejaka tazba urcite neuskodi, ze.

 8. Filip Valašek píše:

  Neviem čo presne a kto schválil, ale aj ja som proti tomu, aby bolo priamo zákonom dovolené chodiť voľne po lesoch.

 9. Andy píše:

  Filip – hm, zatvor sa do panelaku.

 10. Filip píše:

  Skús sa na to pozrieť naozaj aj zo strany majiteľov lesa (som jedným z nich). Nehovorím, že to čo prijali je správne, ja by som to ponechal na vôli majiteľa.