Firemný e-mail a newslettery z internetu

You may also like...

7 komentárov

 1. maskomak píše:

  nadsene suhlasim :)

 2. Kozo píše:

  S tym asi budu suhlasit viaceri :-{)) hlavne ak kedy mali tu moznost sa starat o vacsiu siet.

 3. prudic píše:

  poznas nieco take ako
  Recipient address rejected: User x doesn’t exist ?

 4. rony píše:

  [3] vysvetli ako to myslis a ako to pomoze tomu, aby cojaviem napriklad niekto vytrvale neposielal maily na neexistujuce adresy v pripade, ze akekolvek chybove hlasenia nespracuva. dakujem :-)

 5. OttY píše:

  rony, ani netušíš s akým dešpektom sa stretávam, ak napomínam niektorých užívateľov, ktorí mi bez rozpakov pošlú mailom nekomprimovaný 10MB XLS v prílohe. Ak im pohrozím odvetnými sankciami od postmastera, tvária sa akoby som spomenul Mrázika. Niekto úsmevný a mystický. Chcelo by to nejaký exemplárny príklad konečne.

 6. Piki píše:

  Je to stále a dookola, priatelia z IT oddelení: Pokiaľ takéto pravidlá nezavedie priamy (alebo vyšší) nadriadený, tak priama snaha IT pracovníkov upravovať používanie IT prostriedkov vo firme je oprávnene na smiech a oprávnene označovaná ako miešanie sa do chodu firmy na nesprávnom mieste. Oprávnene! Má to čosi dočinenia s firemnou kultúrou, ktorá je aj v tomto článku spomenutá. Kto zadáva prácu/hodnotí/platí, má právo prikazovať. Sú to voči všetkým zamestnancom ľudia z IT oddelenia?
  Položte si otázku, či vaša funkcia má v popise práce riadiť (zadávať úlohy, kontrolovať ich plnenie) zamestnancov v učtárni. Ak to nemá funkcia, nemá to ani človek, ktorý ju zastáva. Ušetríte si hafo nervov.

 7. rony píše:

  [6] piki, to nemusi byt priama snaha. koniec koncov interny material aj tak musi schvalit prislusne oddelenie :-)
  to vsak neznamena, ze ho IT nemusi/nemoze formulovat! moze.
  obvykle to funguje takto: k tomuto prostriedku je treba vyrobit predpis, ktory popise sposob jeho pouzivania. To je poverenie zhora. takze to nie je tak, ze IT sa „zle“ vyspi a vymysli predpis :-)