Aby ste si nemysleli, že s beztabuľkovým layoutom to skončilo 2. februára 2004 od autora: rony · Published 2. februára 2004
[Prebrané] Why tables for layout is stupid 3. novembra 2003 od autora: rony · Published 3. novembra 2003
Stejne…
Porad nefunguje…