Česká Motorola má nového obchodního ředitele

Dávnejšie som exkluzívne ohlásil, že Lanc v Motorole končí a po mesiaci (sakra dlho, že?) je tu konečne nový obchodný riaditeľ.
Môj komentár k situácií som už povedal.


Praha, 25. května 2004 – Společnost Motorola jmenovala Radka Vychytila (1973) novým obchodním ředitelem zodpovědným za prodej mobilních telefonů na českém trhu.
„Radek Vychytil má rozsáhlé zkušenosti v oblasti telekomunikací, které bezesporu využije pro posílení značky mobilních telefonů Motorola na českém trhu,“ řekl Martin Jíra, ředitel společnosti Motorola pro Českou republiku.
„Motorola letos přichází se silným portfoliem mobilních telefonů. Jsem rád, že se budu podílet na jejich uvedení v České republice,“ řekl Radek Vychytil, obchodní ředitel divize PCS společnosti Motorola pro Českou republiku.
Radek Vychytil působí v oblasti telekomunikací přes čtyři roky, naposledy jako výkonný ředitel společnosti Kiboon Mobile, výhradního dovozce mobilních telefonů Samsung pro Českou republiku a Slovensko. Předtím pracoval rovněž ve společnosti Eurotel.
Radek Vychytil hovoří plynně anglicky, ve volném čase hraje squash a mezi jeho zájmy patří film. R. Vychytil je ženatý, má dvě děti.
via Mobilmania

Môže sa Vám ešte páčiť...