Bloguje.sk poskytuje filter pre vami vybrané RSS zdroje

Aj keď som dávno nič nespropagoval na špičkovom redakčnom systéme pre denníčky, tak tentoraz musím pripomenúť aj mierne nesúvisejúce služby. Tento raz je to aktuálna pomoc pre ľudí s množstvom zbytočných správ v ich čítačkách.
Filter RSS pracuje ako priechodzí mostík, ktorý z pôvodného kanálu ruší feedy (príspevky) podľa zadaných kľúčových slov v obsahu alebo rovno filtruje príspevky podľa zadaného URI. Druhá možnosť vám umožní z katalógových zdrojov ako je GlobalRSS rušiť nežiadané zdroje.
Na úvodnej prihlasovacej stránke si založte konto alebo sa prihláste. Na ďalšej obrazovke už máte prednastavený jeden zdroj (Hlavov GlobalRSS z blogportálu). Vložíte nežiadané kľúčové slová, nežiadané URI a pokiaľ chcete aj ďalšie zdroje RSS.
Do čítačky potom namiesto pôvodného zdroja vložíte adresu URI filtra a môžete sa tešiť z výsledku.
Samozrejme služba vznikla na popud šumenia v globálnych katalógových zdrojoch a preťažovaním ich obsahu nezaujímavými informáciami. Preto je to hlavne jednoúčelová pomôcka na zvládnutie pritekajúcich informácií do vašej čítačky.
Na www.bloguje.sk si môžete okamžite založiť denníček a využívať priestor pre jeho stránku, komfortný redakčný systém pre správu jeho obsahu a bez obmedzení publikovať.
Súvisí s PNB: RSS filtr

Môže sa Vám ešte páčiť...