CallFilter – blokovanie vybraných prichádzajúcich hovorov

Na blokovanie hovorov sa používa SmartFilter ale je tu aj CallFilter, ktorý blokuje volania od vybraných kontaktov, neznáme volania alebo volania mimo vybrané kontakty. Ako všetky podobné programy, každy z nich vyrieši triviálny základ ale nič viac. Takže neostáva nič iné len striedať tieto softy a žiadny z nich neprekročí svoj tieň.
Spravodaj o písal:

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

 1. Piki píše:

  Prebehol som odkazy a prišiel som k nasledovnému: Odblokovať kontakt sa dá aj bez nich, tak, že ho zaradím do skupiny, ktorá má nastavené „nezvoniť“. Keďže aktívne operácie rieši operátorov záznamník a SMS nepovažujem za formu komunikácie, pohnútkam k tvorbe týchto programov nerozumiem.
  Prepínanie typu zvonenia v závislosti na udalosti v kalendári je málo. To by môj pokeťák musel vedieť, či schôdzka už začala, alebo trčím stále v zápche. Na to súčastné technológie ale hlavne poskytovatelia obsahu zatiaľ nedorástli.

 2. rony píše:

  pre PIM je dolezite Push, cize ak sa nieco zmeni, tak aby sa mi to dostalo do smartphonu bez toho, aby som si musel kazdych 5 minut volat po nove veci.
  u smartphone s WM neexistuju skupiny typu Rodina, Priatelia, Praca, takze preto existuje napr. SmartFilter pripadne ine programy, ktorymi si mozem skupiny vytvarat presnejsie nastavovat zvonenia ludom, ktori maju kontakt zaradeny v nejakom filtri.
  Kontakty v smartphone WM mozu mat totiz nieco ako kategoriu, avsak zvonenie s tym moc nesuvisi.
  Je to na dlhsie rozpravanie…