Predčasné voľby začali!

You may also like...

4 komentáre

 1. XThom píše:

  Prezrel som si tie návrhy tak letmo – len tie obrázkové náhľady, no musím konštatovať, že drvivá väčšina z nich je úplne odfláknutá (alebo vytvorená ľuďmi, ktorí zrejme prvýkrát pracovali v nejakom grafickom editore, alebo sa hrali v mspaint-e). Použiteľné sú len niektoré a aj u nich sa väčšinou nájde nejaký prvok, ktorý „kazí“ stránku.

 2. rony píše:

  [1] ty ako profesional by si mal mp3 plejer vo vacku, nie? Spravodaj obdivuje kazdeho jedneho, co sa posnazil viac ako bezny priemer (cize nic).
  A sam pre seba som si vybral 4 navrhy, ktore sa mi pacia a nemam voci nim ziadne namietky.
  Naozaj obdivujem kazdeho, kto pracu dokoncil aj ked to robi len tak miesto vecere alebo tv serialu.

 3. XThom píše:

  [2] Heh, no to asi nie, pretože na grafické veci príliš nie som (viď môj web ;)), i keď sa snažím, aby prvky spolu ladili. Určite sú aj väčší machri v tejto zemi.
  Ale máš pravdu, aspoň čiastočný obdiv si zaslúžia – veď natrepať to do tej šablóny a perfektne odladiť dá zabrať (zvlášť, keď sa jedná o komplikovanejší layout a prihliadnúc na schpnosti dnešných „browserov“).

 4. Marty píše:

  Ten první návrh se mi líbí, vůbec bych se za něj na blogu nestyděl. Na těch ostatních je občas nějaký zajímavý prvek, ale jak už tu někdo říkal, jinak to stojí za starou belu.