Logitech 3000 nebude vyvolenou klávesnicou

Pokiaľ mi doteraz táto klávesnica imponovala, tak už som ochladol. Znovu som si ju naživo ošahal a ľutujem. Tomu zoskupeniu funkčných kláves nemôžem za žiadnych okolností fandiť.
Vyskúšal som aj klávesnicu s notebookovými tlačítkami. Ľudia ja neverím, že je to lepšie! Viklá to, pri stláčaní to vydáva rôzne zvuky podľa toho ako silno do toho udriem, kam udriem. No naozaj to nie je ono. To bola klávesnica, ktorá kopírovala „mriežku“ normálneho rozloženia.
Logitech 3000 teda neoslní ani pribalenou myškou a už vôbec nie funkčnými klávesmi.
O výber klávesnice sa pokúša aj Mekelle v prvej a druhej časti.

Môže sa Vám ešte páčiť...

9 komentárov

 1. spejcy píše:

  ta Logitech® Cordless Desktop® LX 710 Laser je celkom fajn no, nad tou uvazujem :)

 2. HoP píše:

  Kdyz uz jsme u klavesnic, nevite, jestli se da u nas (CR nebo SR) sehnat klavesnice typu „media center“, tzn. s trackballem, ktera bude behat pod windows XP? At hledam jak hledam, v US neco najdu ale u nas nic…

 3. rony píše:

  [2] viem vo vacsine to, co je dostupne na czechcomputer, alza, kasa, hej, shark a pod. eshopoch.

 4. Fifteen píše:

  a co takto
  http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/EEUR/EN,CRID=2166,CONTENTID=10717
  Logitech G15 gaming keyboard – gaming nech nemyli …

 5. rony píše:

  videl som ju. tusim som aj cital testy. nieco mi ju vylucilo z moznych klavesnic. musim dohladat.
  v kazdom pripade ku vsetkym klavesniciam su mizerne mysky a nemam istotu ze terajsia bude fungovat s takou sadou.

 6. spejcy píše:

  a co vlastne potrebujes robit s tou myskou, ci ti na nej/nich vadi ? zatial sa tu bavime o klavesnici, nie o mysiach, a tebe zjavne ide o cele desktopove sety

 7. rony píše:

  [2] momentálne sme všetci pri klávesniciach!
  [6] mám teraz MX700 s kolískou. Bohužiaľ nevidel som žiadnu bezdrôtovku BEZ myši. Pričom v sade je len jeden vysielač. Už som o tom písal ale stručne:
  mam sadu Logitech. Pokazila sa klávesnica, myška funguje. Príklad riešení:
  1. opraviť
  2. kúpiť kompatibilnú sadu a skombinovať to najlepšie z oboch
  3. kúpiť novú sadu ale musí mať DOBRÚ myš
  Už som ale rozhodnutý, že si dávam prestávku, mam totiž pocit, že výrobcovia klávesníc majú niečo podobné menštruácií. Ich terajšia ponuka je jeden shit za druhým.
  Bol som ochotný ísť do niekoľkotísícovej sady s tým, že mi určite pojde bod 2. Ale pohľad na tú klávesnicu naživo ma sklamal – keby to stálo do dvoch tisíc, tak nech umriem a kúpim to. Ale nie.
  Neukecávajte ma preboha na drôtovku. Takú mám pred sebou. Je to za prvé obmedzovanie a za druhé keď drôtovku tak mám dosť kvalitné možnosti – vyťahujem z odpadu veľmi kvalitné funkčné IBMky a HPčka a nie som odkázaný na obchody kvôli drôtovkám.

 8. bsa píše:

  ja som si po smrti logitechu kúpil MS, model z hlavy neviem ale je jediná čo má fingerprint reader a normálne ins/pg blog.
  Fingerprint v doméne nefunguje takže je vypnutý, myš je wireless ale nemá 4té tlačítko, obvykle back… za 1300 spokojnosť (teda tak sa mi zdá, že stála)